Мер Львова Андрій Садовий закликає депутатів Львівської міської ради затвердити бюджет розвитку Львова на 2012р. Разом з тим, голова міста не роз" />  Мер Львова Андрій Садовий закликає депутатів Львівської міської ради затвердити бюджет розвитку Львова на 2012р. Разом з тим, голова міста не роз">  Мер Львова Андрій Садовий закликає депутатів Львівської міської ради затвердити бюджет розвитку Львова на 2012р. Разом з тим, голова міста не роз" />

На шляху Львова до розвитку стоять депутати

logo
На шляху Львова до розвитку стоять депутати - главная фотография

 Мер Львова Андрій Садовий закликає депутатів Львівської міської ради затвердити бюджет розвитку Львова на 2012р. Разом з тим, голова міста не розсекретив основні показники бюджету розвитку, який буде винесено на сесію Львівської міськради 5 квітня.
«5 квітня у нас заплановано робоче засідання сесії міської ради, на яке ми будемо виносити бюджет розвитку. Я маю велику надію, що нарешті депутатський корпус його затвердить», – зазначив Андрій Садовий на сьогоднішньому брифінгу.
 Відмову ж в оприлюдненні показників бюджету Садовий пояснив необхідністю їх коригування, у зв’язку з тим, що вже минуло 3 місяці від початку року і триває четвертий.
 Зазначимо, щодо принципів формування бюджету розвитку, то позиція мера Львова співпадає з думкою депутатів. Тож серед пріоритетних направлень погашення боргів міста, ремонт дитячого садочку на вул. Чукаріна, ремонт дитсадку на місці колишньої Сихівської районної адміністрації на вул. Зубрівській, створення центру для дітей сиріт тощо.

Оставить свой комментарий: