Комітет опору диктатурі у Львові стартує акцію «Львівщина без Костюка». Депутати Львівської облради виїжджатимуть у райони для заслуховування звітів ра" /> Комітет опору диктатурі у Львові стартує акцію «Львівщина без Костюка». Депутати Львівської облради виїжджатимуть у райони для заслуховування звітів ра"> Комітет опору диктатурі у Львові стартує акцію «Львівщина без Костюка». Депутати Львівської облради виїжджатимуть у райони для заслуховування звітів ра" />

Львівський КОД повстав проти Костюка

logo
Львівський КОД повстав проти Костюка - главная фотография

Комітет опору диктатурі у Львові стартує акцію «Львівщина без Костюка». Депутати Львівської облради виїжджатимуть у райони для заслуховування звітів райдержадміністрацій про соціально-культурний розвиток територій у 2011 році. Організатори акції поясняють, що обласні депутати у районах повинні давати принципову оцінку дій районних адміністрацій та підтримувати місцевих депутатів, які піддаються тиску. Окрім цього, активісти акції хочуть всюди, де перебуватиме Михайло Костюк з робочими візитами проводити протестні заходи.
Зазначимо, що Костюк призначений Головою Львівської облдержадміністрації лише на початку листопада минулого року. Незважаючи на це, раніше голові області виловили недовіру депутати Львівської облради за результатами соціально-економічного стану регіону в 2011 році.

Оставить свой комментарий: