Керівництво Львівської облдержадміністрації оприлюднило звернення до представників  засобів масової інформації з пропозицією налагодження системної " />  Керівництво Львівської облдержадміністрації оприлюднило звернення до представників  засобів масової інформації з пропозицією налагодження системної ">  Керівництво Львівської облдержадміністрації оприлюднило звернення до представників  засобів масової інформації з пропозицією налагодження системної " />

Львівська облдержадміністрація залицяється до ЗМІ

logo
Львівська облдержадміністрація залицяється до ЗМІ - главная фотография

 Керівництво Львівської облдержадміністрації оприлюднило звернення до представників  засобів масової інформації з пропозицією налагодження системної співпраці. Як зазначають посадовці ОДА, щодня в області відбуваються десятки заходів і нарад з суспільно-важливих питань. Для якісної оцінки результатів засідань, участь журналістів в цих заходах бала б гарною допомогою в організації роботи. В той же час, чиновники заявляють про максимальну відкритість та розуміння конструктивної критики. 
 Зазначимо, що даний лист оприлюднений на хвилі всеукраїнського скандалу, щодо розсилання Держтелерадіо листа обласним державним телеканалам про необхідність висвітлення соціальних ініціатив Президента. Як повелося на практиці, завжди запам’ятовуються останні події. Тож, припускаємо, облдержадміністрація вирішила приправити бочку дігтю ложкою меду.

Оставить свой комментарий: