Дмитро Фірташ у Львові агітував за вступ до очолюваної ним Ради Федерації роботодавців України. Олігарх, і голова організації запевняє, Федерація" />  Дмитро Фірташ у Львові агітував за вступ до очолюваної ним Ради Федерації роботодавців України. Олігарх, і голова організації запевняє, Федерація">  Дмитро Фірташ у Львові агітував за вступ до очолюваної ним Ради Федерації роботодавців України. Олігарх, і голова організації запевняє, Федерація" />

Фірташ у Львові шукає кадри

logo
Фірташ у Львові шукає кадри - главная фотография

 Дмитро Фірташ у Львові агітував за вступ до очолюваної ним Ради Федерації роботодавців України. Олігарх, і голова організації запевняє, Федерація стане майданчиком, де бізнес зможе вирішувати свої проблеми.
Він зазначив, що бізнес живе сам по собі, оскільки не має спільної території для вирішення проблем. У результаті, 40% українського бізнесу працює у тіні. За словами Фірташа, це ті люди, які не знайшли порозуміння з податковою, митницею і іншими контролюючими органами.
 На зустрічі Дмитро Фірташ запевнив, що Федерація уже працює над вирішенням ряду проблем. Так уже підписані угоди з Антимонопольним комітетом, Державною податковою службою та Державною митною службою, крім того представник ФРУ є постійним учасником засідань Кабміну. Бізнесмен, а тепер вже і громадський активіст стверджує, що напрацьовані угоди з контролюючими органами не є меморандумами і підписані не для «галочки».
 Зазначимо, що Дмитру Фірташу, не без втручання колишнього прем’єра Юлії Тимошенко, створено образ, який уособлює все зло сучасного капіталізму. Хоч з часу медіа війни між Тимошенко та Фірташем минуло кілька років, вилитий тоді бруд бізнесмен не може відмити до сих пір. Обрання головою Ради Федерації роботодавців України ознаменувало перехід Фірташа в нову лігу, де в боротьбі за права локомотиву української економіки, роботодавців, не має місця власним бізнес інтересам.

Оставить свой комментарий: