Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб отримав житло протизаконно. Депутати Львівської міськради від ВО «Свобода» прийнялися шук" />  Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб отримав житло протизаконно. Депутати Львівської міськради від ВО «Свобода» прийнялися шук">  Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб отримав житло протизаконно. Депутати Львівської міськради від ВО «Свобода» прийнялися шук" />

У Львові розпочалася війна компроматів

logo
У Львові розпочалася війна компроматів - главная фотография

 Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб отримав житло протизаконно. Депутати Львівської міськради від ВО «Свобода» прийнялися шукати не гідних почесного звання державного службовця в апараті мерії. Як результат, на-гора вийшла історія з отриманням житла начальником управління охорони здоров’я ЛМР Володимиром Зубом.
 Як повідомляють у прес-службі ВО «Свободи», Зуб, який приїхав працювати до Львова у 2007 році, поза чергою отримав квартиру у новобудові. Хоча у черзі на отримання житла за місцем праці перебував під високим номером 83. Рішенням же виконкому від 17 серпня 2007 року йому надано трикімнатну квартиру загальною площею 120,5 кв. метрів у новобудові на вулиці Зубрівській. На той час він перебував на цій посаді лише рік. 
 Та варто зазначити, що подібна активність «свободовців» в пошуку скелетів в шафах посадових осіб має просте пояснення. Нещодавно під час перевірки достовірності дипломів про вищу освіту працівників Львівської міської ради, виявили фальшиві документи про освіту в рядах львівських чиновників. Зокрема серед них не підтвердився факт одержання дипломів про вищу освіту у екс-начальника управління освіти Володимира Огури, екс-заступника начальника управління земельних ресурсів ЛМР Ігора Гуменчука та нинішнього секретаря Львівської міськради від ВО «Свобода» Василя Павлюка.

Оставить свой комментарий: