Знайшли крайнього у крадіжках зброї з вишу МВС у Львові

logo
Знайшли крайнього у крадіжках зброї з вишу МВС у Львові - главная фотография

 Мати Сергія Винника, якого обвинувачують в організації розкрадання зброї з арсеналу Львівського держуніверситету внутрішніх справ, стверджує, що зізнання з її сина вибивали тортурами. Разом з тим, Сергій Винник є психічнохворим, та ніколи не працював в згаданому навчальному закладі. Результатом вибивання зізнань стало видалення селезінки, відповідну копію виписки з медичної картки Сергій Винника сьогодні надали журналістам.
 Цікаво, що адвокатом Винника у цій справі призначено Рибіцького Андрія Романовича, в той час, як заступником начальника УБОЗу ГУ МВС у Львівській області є майор Роман Рибіцький. Адвокат же радить матері Сергія Винника не звертатися в прокурату, запевняючи, що більше ніж півтора року її сину не дадуть.
 Разом з тим, жінка визнає, що в її сина були знайдені певні предмети з списку викрадених речей. Та вона вимагає судити його за статтями Кримінального кодексу, які він порушив, але не інкримінувати йому інші провини, зокрема організацію викрадення
 Нагадаємо, 12 жовтня 2011 року під час перевірки складу озброєння Львівського державного університету внутрішніх справ було виявлено недостачу зброї, в тому числі пістолетів, гвинтівок, автоматичної зброї, а також зразків навчальної зброї. Через викрадення 126 одиниць вогнепальної та навчальної зброї Львівського державного університету внутрішніх справ проти 13 осіб прокуратура порушила кримінальні справи.

Оставить свой комментарий: