Петро Колодій, перший заступник голови Львівської обласної ради, через суд довів свою непричетність до корупційних діянь." />  Петро Колодій, перший заступник голови Львівської обласної ради, через суд довів свою непричетність до корупційних діянь.">  Петро Колодій, перший заступник голови Львівської обласної ради, через суд довів свою непричетність до корупційних діянь." />

Керівництво Львівської ОДА відбілило свою репутацію в суді

logo
Керівництво Львівської ОДА відбілило свою репутацію в суді - главная фотография

 Петро Колодій, перший заступник голови Львівської обласної ради, через суд довів свою непричетність до корупційних діянь. Галицький районний суд міста Львова виніс рішення про відсутність у діях Петра Колодія ознак корупційного правопорушення та закрив провадження у цій справі.
 Нагадаємо, що УБОЗ склав протокол про адміністративне правопорушення щодо Петра Колодія, у якому його звинуватили в суміщенні посад і отриманні доходу від підприємницької діяльності. Колодій, тим часом, заперечував свою участь в якихось підприємствах, а тиск з боку правоохоронних структур пов’язує зі своєю опозиційною політичною діяльністю, а саме членством у ВО «Свобода». 
 Що значить для Петра Колодія опозиційна діяльність у Львові не відомо. З 116 депутатів, лише 17 можна віднести до провладних, порівнюючи з розподілом сил у Верховній Раді. Так, у Львівській обласній раді 10 депутатів входять до фракції Партії регіонів, 4 депутати до фракції партії «Сильна Україна», яка оголосила про об’єднання з Партією регіонів, 3 депутата від «Народної партії» Литвина, яка також входить до більшості у Верховній Раді. Найбільшу ж фракцію в Львівській облраді має ВО «Свобода», яка налічує 41 депутата. Вона ж і об’єднала навколо себе більшість депутатів. В радах нижчих рівнів розподіл мандатів подібний. Для об’єктивності варто зазначити, що губернатора Костюка назначав Президент України, але співвідношення сил явно не рівне, щоб заявляти про свою опозиційність на Львівщині. Яка б не була ситуація не всеукраїнському рівні, розподіл сил на місцях вирішує все.

Оставить свой комментарий: