Головного редактора червоноградської газети „Новини Прибужжя” знайшли в центрі Льовва." /> Головного редактора червоноградської газети „Новини Прибужжя” знайшли в центрі Льовва."> Головного редактора червоноградської газети „Новини Прибужжя” знайшли в центрі Льовва." />

У Львові знайшли зниклого безвісти журналіста

logo
У Львові знайшли зниклого безвісти журналіста - главная фотография

Головного редактора червоноградської газети „Новини Прибужжя” знайшли в центрі Льовва. Віталія Павлишина затримали біля одного із відділень банку на вулиці Окуневського у Львові, куди журналіст зайшов, аби зняти гроші.
Наразі Павлишин знаходиться в головному управлінні міліції, де проводяться слідчі дії з метою встановлення, де перебував журналіст з моменту зникнення, оскільки було порушено кримінальну справу за ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).
Цікаво, що Віталій Павлишин знав, що його розшукують, та про своє місцеперебування не повідомив.
Нагадаємо, що журналіст зник ще 21 березня під час обідньої перерви. До його пошуків було задіяно близько 200 правоохоронців.
Хоча Віталій Павлишин і знайшовся, та щастя це з гірким присмаком. Нарізі кожна побутова справа пов’язана з журналістами розцінюється у суспільстві як цензура та зазіхання на професійну діяльність. Звісно, пильність гарна річ, та інколи вона приводить до протилежних наслідків. І наступного разу, коли тиск на працівника преси матиме місце, суспільство та правоохоронні органи проігнорують цей факт.

Оставить свой комментарий: