Фракція “Сильної України” у Львівській обласній раді оголосила саморозпуск, але до регіоналів поки що не приєднується." />  Фракція “Сильної України” у Львівській обласній раді оголосила саморозпуск, але до регіоналів поки що не приєднується.">  Фракція “Сильної України” у Львівській обласній раді оголосила саморозпуск, але до регіоналів поки що не приєднується." />

Львівські депутати щодо регіоналів ще не визначилися

logo
Львівські депутати щодо регіоналів ще не визначилися - главная фотография

 Фракція “Сильної України” у Львівській обласній раді оголосила саморозпуск, але до регіоналів поки що не приєднується.
«Ми прийняли колегіальне рішення. Заява уже зареєстрована в комісії і на найближчій сесії її розгляне обласна рада», - зазначив Андрій Кіт.
 Водночас голова фракції повідомив, що після розпуску депутати самостійно визначатимуться, куди вступати, тож певний час вони будуть у статусі позафракційних.
 Варто нагадати, що фракція “Сильної України” у Львівській облраді налічувала чотири депутати. Минулого тижня партія “Сильна Україна” прийняла рішення саморозпуститися та об'єднатися з Партією Регіонів.
 Цікаво, що це не перший випадок поводження в розріз з генеральною лінією партії. На минулому тижні колишні партійці Тігіпка в Одесі оголосили, що фракційна група «Сильна Україна» продовжить свою діяльність в Одеській міській раді.

Оставить свой комментарий: