Пам'ятник облили фарбами та залишили образливі написи на стінах. Поки не встановлені особи осквернили пам'ятник жертвам Голокосту, що на вулиці Ч" />  Пам'ятник облили фарбами та залишили образливі написи на стінах. Поки не встановлені особи осквернили пам'ятник жертвам Голокосту, що на вулиці Ч">  Пам'ятник облили фарбами та залишили образливі написи на стінах. Поки не встановлені особи осквернили пам'ятник жертвам Голокосту, що на вулиці Ч" />

У Львові осквернили пам'ятник жертвам Холокосту

logo
У Львові осквернили пам

 Пам'ятник облили фарбами та залишили образливі написи на стінах. Поки не встановлені особи осквернили пам'ятник жертвам Голокосту, що на вулиці Чорновола у Львові. Пам'ятник облили червоною та синьою фарбами, а також нанесли на розташовану поряд із меморіалом стіну нецензурні написи. Точно не відомо, коли стався інцидент. Не зважаючи на те, що пам'ятник розміщений у людному місці, ніхто з перехожих не повідомив міліціонерів про факт його осквернення.
 Зазначимо, що подібні проблеми не новина для єврейської громади. Проблема в тому, що пам'ятник жертвам Голокосту не підсвічують уночі та не перебуває під охороною.

Оставить свой комментарий: