Прокуратура Львівської області не вбачає підстав для винесення протесту на рішення Львівської обласної ради щодо висловлення недовіри голові Львівської об" />  Прокуратура Львівської області не вбачає підстав для винесення протесту на рішення Львівської обласної ради щодо висловлення недовіри голові Львівської об">  Прокуратура Львівської області не вбачає підстав для винесення протесту на рішення Львівської обласної ради щодо висловлення недовіри голові Львівської об" />

Недовіру губернатору Львівщини легалізовано

logo
Недовіру губернатору Львівщини легалізовано - главная фотография

 Прокуратура Львівської області не вбачає підстав для винесення протесту на рішення Львівської обласної ради щодо висловлення недовіри голові Львівської обласної державної адміністрації Михайлові Костюку. Мова йде про рішення Львівської обласної ради № 394 від 13 березня 2012 року, згідно з яким депутатами взято до відома звіт Львівської обласної державної адміністрації та висловлено недовіру голові ЛОДА Костюку.
 Прес-служба прокуратури зазначає, що депутати Львівської обласної ради діяли в межах компетенції, визначеної ст. 43 та п.2 ст.72 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», тож жодних підстав для оскарження рішення обласних обранців не має.

Оставить свой комментарий: