Львівська міська рада змусила таксистів вчити англійську мову. За ініціативи ЛМР, студенти – «міжнародники» університету імені Івана Франка навча" />  Львівська міська рада змусила таксистів вчити англійську мову. За ініціативи ЛМР, студенти – «міжнародники» університету імені Івана Франка навча">  Львівська міська рада змусила таксистів вчити англійську мову. За ініціативи ЛМР, студенти – «міжнародники» університету імені Івана Франка навча" />

Львівські таксисти освоюють англійську

logo
Львівські таксисти освоюють англійську - главная фотография

 Львівська міська рада змусила таксистів вчити англійську мову. За ініціативи ЛМР, студенти – «міжнародники» університету імені Івана Франка навчають англійської таксистів. Заняття проводяться двічі на тиждень щопонеділка та щосереди безпосередньо у приміщенні Львівської міської ради. Щоправда поки що на цих заходах масовості не спостерігається. Їх відвідують близько 30 осіб – диспетчери та водії 5 фірм таксі.
 Варто нагадати, що питання знання мов піднімалося неодноразово в рамках підготовки до чемпіонату «Євро-2012». Що ж, сподіваємося кілька місяців вистачить для освоєння мови міжнародного туризму.

Оставить свой комментарий: