До дня народження Івасюка у Львові проведуть квест

logo
До дня народження Івасюка у Львові проведуть квест - главная фотография

24 березня у Львові відбудеться квест, приурочений 57-й річниці з дня народження Ігора Білозора та 63-річниці з дня народження Володимира Івасюка. Як зазначають організатори, Молодіжне об’єднання “ГРАНІТ”, формат заходу поєднує логічні ребуси, рухливість, використання біографічних фактів з життя В.Івасюка та І. Білозора тощо.
На думку організаторів, проведення подібних акцій, є цікавим способом спонукати молодь до поглиблення своїх знань про видатних українців, а також ефективною пропагандою активного способу життя та відпочинку.
“У таких змагах присутній саме елемент гри, що органічно поєднує фізичне та розумове навантаження - коментує Андрій Мочурад, член Молодіжного об’єднання “ГРАНІТ” – За інших умов, мабуть важко було б поєднати музику й спорт, але такі змагання куди цікавіші та ефективніші для молоді, в порівнянні, наприклад, з урочистими академіями. Також вагомим є гідне вшанування композитороів, адже фактично обоє загинули через свої патріотичні переконання від антиукраїнських елементів. Саме тому, логотипом змагань є переплетений скрипічний ключ та тризуб”.
На переможців чекають призи від музичних та молодіжних крамниць Львова.
Старт гри 24 березня, о 12.00 біля Ратуші (пл. Ринок, 1).
Зареєструватись на гру та підчитати потрібні для гри матеріали можна на сайті організаторів mogranit.org.ua.Оставить свой комментарий: