Міський голова Тернополя Сергій Надал звинувачує ТОВ «Львівський автобусний завод» в невиконані взятих на себе зобов’язань. Ще у 2009 році громад" />  Міський голова Тернополя Сергій Надал звинувачує ТОВ «Львівський автобусний завод» в невиконані взятих на себе зобов’язань. Ще у 2009 році громад">  Міський голова Тернополя Сергій Надал звинувачує ТОВ «Львівський автобусний завод» в невиконані взятих на себе зобов’язань. Ще у 2009 році громад" />

Львівський автобусний завод не виконує свої зобов’язань

logo
Львівський автобусний завод не виконує свої зобов’язань - главная фотография

 Міський голова Тернополя Сергій Надал звинувачує ТОВ «Львівський автобусний завод» в невиконані взятих на себе зобов’язань. Ще у 2009 році громада Тернополя замовила у львівських промисловців 2 тролейбуси, за які було проплачено 4 млн. грн. Однак тоді завод не поставив тролейбуси через економічні труднощі на підприємстві. За словами мера Тернополя, нещодавно він розмовляв з одним із народних депутатів, який пообіцяв вирішити цю проблему.
  «Якщо не буде результату цих розмов, то я підготую листи однакового змісту в Кабінет міністрів, а також мерам усіх міст. У ньому рекомендуватиму не мати справи з цим заводом, оскільки вони обдурюють замовників і займаються лише викачування державних грошей. Зроблю їм ось таку «рекламу», – пообіцяв Сергій Надал.
 Варто зазначити, що у цій справі вже навіть відбулися судові засідання, і є рішення суду, що ЛАЗ повинен надати Тернополю два тролейбуси. Однак представники заводу повідомляють, що тролейбуси подорожчали у кілька разів, і їм важко надати тролейбуси, оскільки ціни нові.

Оставить свой комментарий: