Європейський банк реконструкції та розвитку профінансує комунальне підприємство "Львівавтодор" на ремонт трамвайних колій. КП "Львівавтодор" огол" />  Європейський банк реконструкції та розвитку профінансує комунальне підприємство "Львівавтодор" на ремонт трамвайних колій. КП "Львівавтодор" огол">  Європейський банк реконструкції та розвитку профінансує комунальне підприємство "Львівавтодор" на ремонт трамвайних колій. КП "Львівавтодор" огол" />

За сприяння ЄБРР у Львові реконструюють трамвайні шляхи

logo
За сприяння ЄБРР у Львові реконструюють трамвайні шляхи - главная фотография

 Європейський банк реконструкції та розвитку профінансує комунальне підприємство "Львівавтодор" на ремонт трамвайних колій. КП "Львівавтодор" оголосило тендер у межах спільного з ЄБРР "Проекту модернізації і реабілітації Львова". Мова йде про продовження виконання робіт з реконструкції дороги та трамвайні лінії в місті Львові (у тому числі відновлення основних комунікаційних мереж).
 У документації щодо тендеру вказано шість лотів, поділених за вулицями призначеними до ремонту. Передбачається, що відремонтують наступні частини шляхів: Промислова, Личаківська, Городоцька, Чернівецька, Гайдамацька та С. Бандери. 
 Нагадаємо, що минулого року у межах цього ж проекту (відновлення дороги і колій на трамвайних маршрутах №2 та №6) відремонтовано відрізки вулиць Чупринки, Городоцької, Коновальця і Личаківської.

Оставить свой комментарий: