У центрі Львова відкриється перший музей шоколаду України. Новий культурний, чи то кулінарний заклад відкриється на площі Ринок." />  У центрі Львова відкриється перший музей шоколаду України. Новий культурний, чи то кулінарний заклад відкриється на площі Ринок.">  У центрі Львова відкриється перший музей шоколаду України. Новий культурний, чи то кулінарний заклад відкриється на площі Ринок." />

Музей шоколаду у Львові

logo
Музей шоколаду у Львові - главная фотография

 У центрі Львова відкриється перший музей шоколаду України. Новий культурний, чи то кулінарний заклад відкриється на площі Ринок. В Музеї шоколаду відвідувачі зможуть ознайомитися з історією солодкого продукту, дізнатися про сучасну технологію його виробництва і відвідати унікальну виставку шоколадних фігур. Перед ними відкриються європейські й українські архітектурні споруди в мініатюрі: Колізей, англійський парламент в Лондоні, Пізанська вежа, Ейфелева вежа, Херсонес, Андріївська Церква і не тільки - в масштабі 1:166.
 Варто зазначити, що кожен з відвідувачів зможе особисто продегустувати різні сорти шоколаду за філіжанкою кави і переглядом тематичного фільму. Маленькі відвідувачі матимуть змогу придбати унікальні навички на уроках ліплення мармеладом, малювання шоколадом і виготовлення фігурок з марципану.

Оставить свой комментарий: