Львівська область увійшла в рейтинг від «Financial Times». За результатами дослідження «Financial Times», у номінації Економічна ефективність Льв" />  Львівська область увійшла в рейтинг від «Financial Times». За результатами дослідження «Financial Times», у номінації Економічна ефективність Льв">  Львівська область увійшла в рейтинг від «Financial Times». За результатами дослідження «Financial Times», у номінації Економічна ефективність Льв" />

Львівщина в ТОП-10 регіонів сприятливих для бізнесу

logo
Львівщина в ТОП-10 регіонів сприятливих для бізнесу - главная фотография

 Львівська область увійшла в рейтинг від «Financial Times». За результатами дослідження «Financial Times», у номінації Економічна ефективність Львівська область увійшла до рейтингу кращих десяти Європейських регіонів з економічної ефективності ведення бізнесу, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
 Які показники враховуються в цьому рейтингу не повідомляється. Але варто нагадати, що раніше Україна увійшла в рейтинги провідних агентств світу, щоправда за протилежними показниками. Так наша держава серед лідерів по кількості податків, рівню корупції, та перепон у відкритті власної справи.

Оставить свой комментарий: