У Львов обікрали помешкання представника ВО «Свобода». Невідомі проникли в будинок лідера фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Ірини С" />  У Львов обікрали помешкання представника ВО «Свобода». Невідомі проникли в будинок лідера фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Ірини С">  У Львов обікрали помешкання представника ВО «Свобода». Невідомі проникли в будинок лідера фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Ірини С" />

У Львові зазіхнули на помешкання головного націоналіста

logo
У Львові зазіхнули на помешкання головного націоналіста - главная фотография

 У Львов обікрали помешкання представника ВО «Свобода». Невідомі проникли в будинок лідера фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Ірини Сех. Серед здобичі грабіжників ювелірні прикраси та деякі документи. Розслідування інциденту поклали на Бродівський райвідділ міліції. Проте в «Свободі» вважають, що зловмисники проникли в будинок депутата не з метою пограбування.
Раніше Ірина Сех повідомляла про постійне стеження, зокрема біля її будинку постійно чергував мікроавтобус. Крім того, на минулому тижні податкова служба почала позапланову перевірку підприємства її чоловіка, що Сех називає способом тиску на неї.

Оставить свой комментарий: