Львівські високопосадовці проти видобутку газу. Львівська обласна рада не дозволила «Нафтогазу України» розробляти родовища сланцевого газу на те" />  Львівські високопосадовці проти видобутку газу. Львівська обласна рада не дозволила «Нафтогазу України» розробляти родовища сланцевого газу на те">  Львівські високопосадовці проти видобутку газу. Львівська обласна рада не дозволила «Нафтогазу України» розробляти родовища сланцевого газу на те" />

Львову не бачити газу, як свого носа

logo
Львову не бачити газу, як свого носа - главная фотография

 Львівські високопосадовці проти видобутку газу. Львівська обласна рада не дозволила «Нафтогазу України» розробляти родовища сланцевого газу на території Львівської області. Для прийняття позитивного рішення не вистачило 41 голоси, а позитивно за розробку проголосувало тільки 18 депутатів. З ініціативою не дозволяти розробку родовищ виступила фракція партії «Свобода» в облраді. Її депутати звинувачують «Нафтогаз» в не повному виконанні фінансових зобов'язань перед областю в 2011 році.
 Мова йшла про розробку Васіленковской, Вікторовський, Гайчінской, Дністровської, Леонівська, Березневій, Мішуновской, Рава-Русько-Крехівський і Чумацькій площах Львівщини. Зазначимо, що запаси сланцевого газу в західноукраїнському регіоні оцінюються в 100 млрд. кубометрів. Завдяки цьому газу можна було б скоротити закупівлі газу в Росії.

Оставить свой комментарий: