На черговій сесії Львівської обласної ради депутати легалізували свій адмінапарат." />  На черговій сесії Львівської обласної ради депутати легалізували свій адмінапарат.">  На черговій сесії Львівської обласної ради депутати легалізували свій адмінапарат." />

Львівська облрада затвердила свій штат

logo
Львівська облрада затвердила свій штат - главная фотография

 На черговій сесії Львівської обласної ради депутати легалізували свій адмінапарат. Рішення «Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Львівської обласної ради» було прийнято в зв’язку з рядом законодавчих змін в державі.
 Відповідно до рішення, чисельний склад працівників виконавчого апарату Львівської обласної ради визначено в кількості 71 особи. Зокрема, керівництво обласної ради в кількості 5 осіб – голова, два заступники, керуючий справами облради, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності. Відділи виконавчого апарату обласної ради налічує 24 працівники, в тому числі відділ фінансів та бухгалтерського обліку – 4 працівники, юридичний відділ – 3, відділ кадрової роботи та нагород – 3, відділ з питань звернень громадян і роботи з репресованими та реабілітованими – 3, оргвідділ – 11 тощо.

Оставить свой комментарий: