В громадському транспорті Львова заборонили російськомовні пісні." />  В громадському транспорті Львова заборонили російськомовні пісні.">  В громадському транспорті Львова заборонили російськомовні пісні." />

Російській музиці не місце в львівському транспорті

logo
Російській музиці не місце в львівському транспорті - главная фотография

 В громадському транспорті Львова заборонили російськомовні пісні. Львівська обласна рада затвердила Програму розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012 - 2014 роки. Одним з пунктів цього проекту рішення є заборона включати російськомовну музику в громадському транспорті. За відповідне рішення на сьогоднішній сесії обласної ради проголосувало 65 депутатів.
 Окрім цього, заходи Програми передбачають перш за все підтримання та розвиток існуючих громадських ініціатив, наукових, журналістських та пісенно-музичних починань, спрямованих на відродження та популяризацію народної української культури, пісенного, театрального, танцювального та іншого традиційного спадщини, його поєднання з кращими сучасними зразками і методами поширення.
 Варто зазначити, що подібні радикальні методи в популяризації української культури вже не раз негативом відбивалися на міждержавних стосунках Росії та України. Як буде цього разу, побачимо.

Оставить свой комментарий: