Депутати Львівської облради проголосували за недовіру губернатору. Відповідне рішення підтримали 74 депутати, 20 - проти, 9 - утримались." />  Депутати Львівської облради проголосували за недовіру губернатору. Відповідне рішення підтримали 74 депутати, 20 - проти, 9 - утримались.">  Депутати Львівської облради проголосували за недовіру губернатору. Відповідне рішення підтримали 74 депутати, 20 - проти, 9 - утримались." />

Голові ОДА Львівщини: у відставку відправити не можна залишити

logo
Голові ОДА Львівщини: у відставку відправити не можна залишити - главная фотография

 Депутати Львівської облради проголосували за недовіру губернатору. Відповідне рішення підтримали 74 депутати, 20 - проти, 9 - утримались. Голосування відбувалося у таємному режимі. Однак депутати-опозиціонери демонстрували як вони голосували на камеру. В той же час, отриманої кількості голосів недостатньо для автоматичної відставки губернатора. Тож дане рішення має швидше рекомендаційний характер для президента.
 Нагадаємо, що питання про недовіру голові ОДА облрада ініціювала через незадовільні показники соціально-економічного розвитку Львівщини й за результатом звіту управлінь ОДА про роботу 2011 року. Депутати на попередній сесії також визнали незадовільною роботу ЛОДА у 2012 році.

Оставить свой комментарий: