В будинку на площі Ринок, 15 тривають ремонтні роботи, які раніше зупинило управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. Нагадаємо" /> В будинку на площі Ринок, 15 тривають ремонтні роботи, які раніше зупинило управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. Нагадаємо"> В будинку на площі Ринок, 15 тривають ремонтні роботи, які раніше зупинило управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. Нагадаємо" />

Пам’ятку незаконно реставрують

logo
Пам’ятку незаконно реставрують - главная фотография

В будинку на площі Ринок, 15 тривають ремонтні роботи, які раніше зупинило управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. Нагадаємо, що ще 28 лютого відповдне управління Львівської міської ради зупинило ремонтні роботи. Ситуація ускладнюється тим, що наразі не встановлено хто є орендарем приміщення. За попередньою інформацією, роботи виконували на замовлення орендаря приміщення – компанії «Фест». Однак «Холдинг емоцій «!Фест» заперечує свою причетність до цих приміщень. 
«Що відбувається там – ми не знаємо і не маємо до цього відношення. Наш бізнес розташований за адресою пл. Ринок,14 – це «Криївка» та «Найдорожча ресторація Галичини» («Масони»)», – повідомила піар-менеджер «!Фесту» Ольга Кулик.
Власник приміщення звісно відомий – ним є ТзОВ «Київтурекспрес», то ж в чому складність перевірки орендних договорів невідомо.
Варто зазначити, що будинок на пл. Ринок, 15 – кам'яниця Шимоновича, є пам’яткою архітектури і входить до спадщини ЮНЕСКО.

Оставить свой комментарий: