У Львові надруковано лише експериментальні версії нового підручника з історії. З під друкарського станку вийшло 5 примірників підручників з істор" />  У Львові надруковано лише експериментальні версії нового підручника з історії. З під друкарського станку вийшло 5 примірників підручників з істор">  У Львові надруковано лише експериментальні версії нового підручника з історії. З під друкарського станку вийшло 5 примірників підручників з істор" />

Альтернатива переноситься

logo
Альтернатива переноситься - главная фотография

 У Львові надруковано лише експериментальні версії нового підручника з історії. З під друкарського станку вийшло 5 примірників підручників з історії для учнів 5 класу. 
 Так, перший примірник посібника мер Львова Андрій Садовий вручив Юрію Шухевичу під час урочистостей з нагоди вшанування пам’яті Романа Шухевича у селі Білогорща. Загальний наклад посібника становитиме 2,5 тисячі примірників, собівартість одного з них - 35 гривень. Видати повний тираж планують до травня - до Дня Львова. Відтак до занять з альтернативним посібником школярі зможуть приступити з нового навчального року. Питання щодо фінансування друку посібників з історії України мають розглянути на наступному сесійному засіданні Львівської міськради, яке відбудеться 22 березня.
 Варто зазначити, раніше передбачалося що посібник з'явиться у грудні 2011-го, згодом - у січні 2012-го. Здається нам, що новий термін не за горами.

Оставить свой комментарий: