У США помер 11-річний Андрій Царинський. У Бостонському опіковому центрі помер 11-річний Андрій Царинський, який у лютому постраждав внаслідок по" />  У США помер 11-річний Андрій Царинський. У Бостонському опіковому центрі помер 11-річний Андрій Царинський, який у лютому постраждав внаслідок по">  У США помер 11-річний Андрій Царинський. У Бостонському опіковому центрі помер 11-річний Андрій Царинський, який у лютому постраждав внаслідок по" />

В Бостоні помер маленький львів’янин

logo
В Бостоні помер маленький львів’янин - главная фотография

 У США помер 11-річний Андрій Царинський. У Бостонському опіковому центрі помер 11-річний Андрій Царинський, який у лютому постраждав внаслідок пожежі у своєму будинку на Львівщині. Сьогодні у Львівську міську раду та губернатору Львівщини надійшов офіційний лист із повідомленням про смерть 11-річного львів’янина. 
 Як розповідає Валентин Моєсеєнко, голова львівської організації "Червоний Хрест» в Україні, ще вчора зранку він говорив із опікуном Андрія по телефону, який був досить оптимістично налаштований. Лікарі ж повідомляли про стабілізацію стану дитини. Але дива, на яке всі сподівалися, не сталося. Він додав, що точна дата транспортування тіла дитини поки невідома.
Пожежа у будинку, де мешкала родина хлопчика, сталася 4 лютого. Внаслідок пожежі померли матір Андрія Царинського, його 13-річна сестра, 2-річний брат, дідусь та бабуся.
 Причиною пожежі, за офіційною версією МНС, стало порушення правил пожежної безпеки та експлуатації печі, якою сім’я обігрівала дерев’яний будинок.

Оставить свой комментарий: