Уже цього року у Львові запустять виробництво трамваїв. За право виробляти львівські трамваї готові боротися чотири виробники." />  Уже цього року у Львові запустять виробництво трамваїв. За право виробляти львівські трамваї готові боротися чотири виробники.">  Уже цього року у Львові запустять виробництво трамваїв. За право виробляти львівські трамваї готові боротися чотири виробники." />

Львів переходить на трамваї

logo
Львів переходить на трамваї - главная фотография

 Уже цього року у Львові запустять виробництво трамваїв. За право виробляти львівські трамваї готові боротися чотири виробники. Для запуску виробництва міські посадовці пропонують депутатам закласти 12 млн. грн. у цьогорічному бюджет розвитку. Як повідомив Володимир Будзан, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради, за цю суму планують закупити перший трамвай у фірми, яка погодиться виготовляти їх у нашому місті.
 «Уже тепер є зацікавлення кількох фірм, які хотіли б робити трамваї у Львові. Йдеться про ЛАЗ, спільне українсько-німецьке підприємство «Елетрон-транс», «Крюківський вагонобудівний завод» із Кременчука. Ще декілька потенційних виробників є у Санкт-Петербурзі. Ми зацікавлені, щоб трамваї виготовляли у Львові. Однак часу не так багато. Щоб виготовити трамвай, потрібно приблизно дев’ять місяців. Якщо депутати зволікатимуть із рішенням про виділення коштів, не встигнемо зробити це у 2012 році. Адже від моменту закладення коштів необхідно ще півтора місяця на проведення тендера та підписання угоди на закупівлю трамвая», – розповів Володимир Будзан.
 Звісно виготовлення трамвая обходиться значно дорожче, ніж 12 млн. грн., однак планується зацікавити інвестора перспективою довгострокової співпраці з виготовлення 10-20 машин на рік. Ключововим бажанням чиновників щодо даної програми, є економія на оновленні парку за рахунок власного виробництва. У перспективі ж львівські трамваї зможуть купувати Вінниця, Євпаторія та Житомир – міста з вузькими коліями.

Оставить свой комментарий: