У Львові роздавали контрацептиви з зображенням президента. Активісти кількох громадських організацій роздавали презервативи із зображенням Презид" />  У Львові роздавали контрацептиви з зображенням президента. Активісти кількох громадських організацій роздавали презервативи із зображенням Презид">  У Львові роздавали контрацептиви з зображенням президента. Активісти кількох громадських організацій роздавали презервативи із зображенням Презид" />

Президентські презервативи дійшли до Львова

logo
Президентські презервативи дійшли до Львова - главная фотография

 У Львові роздавали контрацептиви з зображенням президента. Активісти кількох громадських організацій роздавали презервативи із зображенням Президента України Віктора Януковича і написом Партія кондомів. Для такої неоднозначної акції прогнозовано було вибрано студмістечко університету ім. Івана Франка.
 "За лічені хвилини перехожі розхапали всі презервативи. Більшість львів'ян вже чули про київську акцію та висловили підтримку арештантам", - повідомляють учасники акції. 
 Варто нагадати, що подібна акція пройшла 24 лютого в центрі Києва. Її результатом стало затримання чотирьох учасників дійства. Пізніше трьох із них суд заарештував на 15 діб. Схожі акції, що відбуваються і в інших містах, приурочені до другої річниці президентства Януковича.

Оставить свой комментарий: