У Костюка сільське господарство в пріоритеті

logo
У Костюка сільське господарство в пріоритеті - главная фотография

На Львівщині 2012 рік буде фактично роком сільськогосподарського розвитку. Так, у сфері сільського господарства планується запровадження проектів розвитку сільських територій шляхом співфінансування кооперативів по розвитку тваринництва. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
Зокрема, в області планується створення культурних пасовищ, придбання технічних засобів для обробітку ґрунту та заготівлі кормів, холодильного обладнання для заготівлі молока.
Також на Львівщині продовжуватиметься розпочата робота щодо розвитку інфраструктури аграрного ринку. Окрім іншого, впровадять багатофункціональний логістичний комплекс на базі гуртово-роздрібного ринку «Шувар», завершать будівництво терміналу плодоовочевої продукції та плодоовочесховища на 3 тис. тонн.
В цьому році буде введено в експлуатацію ІІ чергу тепличних комплексів в Сокальському та Кам’янка-Бузькому районах з вирощування овочів та грибів.
Передбачається також завершення реконструкції свинокомплексів з нарощенням поголів’я свиней до 100 тис. голів у Стрийському та Буському районах, здачу в експлуатацію пташників для виробництва яєць у Миколаївському районі на 75 тис. голів птиці.

Оставить свой комментарий: