У Львівській облдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань впровадження системы електронного врядування." />  У Львівській облдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань впровадження системы електронного врядування.">  У Львівській облдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань впровадження системы електронного врядування." />

Електронне врядування у Львові

logo
Електронне врядування у Львові - главная фотография

 У Львівській облдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань впровадження системы електронного врядування. Це перша зустріч такого формату, яка відбувалася під головуванням заступника голови - керівника апарату Івана Груника.
 Нова система передбачає реалізацію системи цифрового підпису та організації електронного документообігу в усіх структурних підрозділах облдержадміністрації. Члени робочої групи розглянули питання оптимізації та автоматизації організаційних процесів, обговорили необхідність розробки та впровадження нового інформаційного веб-порталу області. Також було розглянуто питання створення єдиної комп’ютеризованої системи, що допоможе уніфікувати роботу облдержадміністрації, представлення органів державної влади області в мережі Інтернет. Результатом зустрічі стала ухвала про розробку детального поетапного плану впровадження даної системи, що доповнить вже велику кількість існуючих.

Оставить свой комментарий: