Борг Львова за ремонт доріг складає близько 200 млн. грн. Ця сума накопичилася за результатами 2011 року." />  Борг Львова за ремонт доріг складає близько 200 млн. грн. Ця сума накопичилася за результатами 2011 року.">  Борг Львова за ремонт доріг складає близько 200 млн. грн. Ця сума накопичилася за результатами 2011 року." />

Львів заборгував ремонтникам

logo
Львів заборгував ремонтникам - главная фотография

 Борг Львова за ремонт доріг складає близько 200 млн. грн. Ця сума накопичилася за результатами 2011 року. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, підрядники виконували ці ремонтні роботи за власні кошти, відтак місто має розрахуватися з ними. Цікаво, що львівська мерія провела значну частину торішніх ремонтів міських доріг не просто в борг, а й без жодних письмових гарантій чи зобов’язань, що ці гроші хоч колись заплатять.
 Питання ремонту доріг на сесії підняв депутат міськради Андрій Хомицький, який зазначив, що на вул. Шевченка, де минулого року ремонтували дорогу, утворились ями на проїжджій частині.
 Садовий зазначив, що за ці роботи місто ще не розраховувалось і оплатить їх лише тоді, коли підрядник виправить ситуацію.

Оставить свой комментарий: