На завтрашньому засіданні облради планується розглянути питання про недовіру губернатору. Ініціаторами оголошення про недовіру львівському губерн" />  На завтрашньому засіданні облради планується розглянути питання про недовіру губернатору. Ініціаторами оголошення про недовіру львівському губерн">  На завтрашньому засіданні облради планується розглянути питання про недовіру губернатору. Ініціаторами оголошення про недовіру львівському губерн" />

Губернатора у відставку

logo
Губернатора у відставку - главная фотография

 На завтрашньому засіданні облради планується розглянути питання про недовіру губернатору. Ініціаторами оголошення про недовіру львівському губернатору Михайлу Костюку стали обласні депутати від «Фронту змін». Вони стверджують, що пан Костюк, призначений губернатором 2 листопада 2011, після 100 днів роботи не зробив жодного реального кроку для поліпшення життя в регіоні.
Пропозицію «Фронту змін» вже підтримали депутати фракції партій «Наша Україна», УДАР і «Народний рух України». А координатор Комітету опору диктатурі у Львівській області Андрій Мисик заявив, що голосування стане тестом на опозиційність після нього буде видно, хто справжня опозиція у Львівській області. Сам же Михайло Костюк спокійно ставиться до ініціатив депутатів облради. Впевненості йому додає і чинне законодавство, яке передбачає рекомендаційний характер вотуму недовіри. Саме ж звільнення відбувається за бажанням президента.

Оставить свой комментарий: