Для нового стадіону у Львові придбали техніки на 2,22 млн. грн. ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м." />  Для нового стадіону у Львові придбали техніки на 2,22 млн. грн. ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м.">  Для нового стадіону у Львові придбали техніки на 2,22 млн. грн. ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м." />

Дорогоцінне придбання

logo
Дорогоцінне придбання - главная фотография

 Для нового стадіону у Львові придбали техніки на 2,22 млн. грн. ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м. Львові» уклало угоду з ТОВ «Енго» на придбання техніки для догляду за футбольним полем стадіону у м. Львові на загальну суму 2,22 млн. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.
 Серед придбань чиновників значаться газонокосарки, машини для захисту сільськогосподарських культур, підготовки чи культивації грунту, трактори сільськогосподарські, інструменти такелажне устаткування, захисне покриття для футбольного поля від дощу та заморозків.
 Характерним є те, що всі торги проведено за процедурою закупівлі у одного учасника. Але як стверджується в тендерному обґрунтуванні, перед цим був проведений якісний моніторинг щодо визначення середньоринкових цін, та обрано найдешевшу пропозицію.

Оставить свой комментарий: