Наталію Королевську, народного депутата та лідера Української соціал-демократичної партії, не впустили до полку. Лідер УСДП Наталія Королевська р" />  Наталію Королевську, народного депутата та лідера Української соціал-демократичної партії, не впустили до полку. Лідер УСДП Наталія Королевська р">  Наталію Королевську, народного депутата та лідера Української соціал-демократичної партії, не впустили до полку. Лідер УСДП Наталія Королевська р" />

Королевська хотіла до солдатів, але її не впустили

logo
Королевська хотіла до солдатів, але її не впустили - главная фотография

 Наталію Королевську, народного депутата та лідера Української соціал-демократичної партії, не впустили до полку. Лідер УСДП Наталія Королевська разом з головою громадської організації ветеранів війни в Афганістані «Ніхто крім нас» Олександром Ковальовим не змогли потрапити у Львові на територію 80-го окремого аеромобільного полку Сухопутних військ Збройних Сил України, де планували привітати військових з Днем захисника Вітчизни. Зокрема, вхід на контрольно-пропускний пункт та в'їзні ворота були зачинені на замок. Як відмічає прес-служба депутата, раніше були надіслані всі необхідні документи до Міністерства оборони України щодо відвідування території аеромобільного полку, й жодних відмов не надійшло.
 Нагадаємо, що згідно з пунктом 3 статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України» народний депутат діючого скликання має право безперешкодного доступу на всі підприємства, в установи та організації, розташовані на території України, незалежно від їх підпорядкування, форм власності, режиму секретності.

Оставить свой комментарий: