Кабмін виділить гроші на створення національного природного парку «Північне Поділля». У Львівській області буде створено національно-природний па" />  Кабмін виділить гроші на створення національного природного парку «Північне Поділля». У Львівській області буде створено національно-природний па">  Кабмін виділить гроші на створення національного природного парку «Північне Поділля». У Львівській області буде створено національно-природний па" />

Львову добавлять зелених насаджень

logo
Львову добавлять зелених насаджень - главная фотография

 Кабмін виділить гроші на створення національного природного парку «Північне Поділля». У Львівській області буде створено національно-природний парк на території трьох районів - Золочівського, Бродівського та Бузького. Цей проект був майже на два роки замороженим і лише тепер з'явилася можливість його відновити. Спочатку під територію парку пропонувалося віддати близько 50 тис. гектар але, через протести мешканців прилеглих сіл, розмір довелося скоротити до 15 тис. га.
 Близько 7% території віддадуть під дослідження вченим, на решті ж території будуть створені туристичні маршрути. Разом з тим, на утримання такого парку щорічно необхідно близько 5 млн. грн., та до 50 співробітників.

Оставить свой комментарий: