Запорожский активисты будут пикетировать Генпрокуратуру

logo
Запорожский активисты будут пикетировать Генпрокуратуру - главная фотография

Завтра, 11 июля, активисты местного Майдана вместе с представителями киевского Автомайдана будут пикетировать в столице Генпрокуратуру Украины. Об этом сообщил активист Игорь Артюшенко на своей странице в Фейсбук.

Среди требований майдановцев – расследование коррупционных схем в Запорожье, привлечение к ответственности депутатов и мэра города Александра Сина, а также наказание виновных в разгоне запорожского Майдана.

«Нагадуємо, що в п'ятницю разом з київським Автомайданом будемо пікетувати Генеральну прокуратуру. Передамо вимогу, що складена на основі незалежного анонімного оцінювання громадської думки працівників міськради та мешканців Запоріжжя 19 червня під час візиту Автомайдану до нас у гості.

Вимоги Майдану залишаються незмінними - зняти з посад і притягнути до кримінальної відповідальності чиновників - корупціонерів, всіх, хто замішаний у корупційних схемах, мера О.Сіна, який вже став найодіознішою фігурою у цих справах; тих, хто організовував кривавий розгон Майдану в Запоржжі 26 січня, хто відправляв "тітушок" на Київ і клявся у вірності режиму Януковича.

Бо поки ці люди знаходяться у своїх кріслах і не покарані - пограбунок і побори будуть продовжуватись, а про стабілізацію ситуації в Запоріжжі і перемогу над сепаратистськими настроями залишається тільки мріяти…», - сообщил Игорь Артюшенко

Оставить свой комментарий: