Сех просить перевірити на профвідповідність керівника Держекоінспекції Львівщини

logo
 Сех просить перевірити на профвідповідність керівника Держекоінспекції Львівщини - главная фотография

Голова Львівської ОДА Ірина Сех звернулася до голови Державної екологічної служби України Михайла Казимира з проханням розглянути відповідність займаній посаді начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області – Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Львівської області Дмитра Ігоровича Штикала.
Як інформує прес-служба ОДА, у листі, зокрема, зазначено, що державна екологічна інспекція у Львівській області не забезпечує виконання покладених на неї завдань щодо екологічної безпеки та не вживає заходів щодо вирішення проблем області.
«У зв’язку з неналежним контролем за дотриманням природоохоронного законодавства, зокрема, в частині утворення стихійних сміттєзвалищ, у районах області у травні цього року виникла повінь, у значній мірі через засмічення русел річок, яка заподіяла значні матеріальні збитки для народного господарства області. Облдержадміністрація просить розглянути питання про відповідність займаній посаді Штикала Дмитра Ігоровича, який не забезпечив виконання завдань і функцій, які покладаються на Державну екологічну інспекцію у Львівській області», – йдеться у листі голови Львівської ОДА.

Оставить свой комментарий: