На Львівщині розпочалась активна фаза призову в армію

logo
На Львівщині розпочалась активна фаза призову в армію - главная фотография

Про це повідомив керівник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України підполковник Олександр Поронюк.
Він зазначив, що триває мобілізація українців до лав Збройних сил, тому чоловіки, і не лише молоді, отримують запрошення в армію.
-Зараз дуже багато людей різного віку, серед них 35-45 років, які займають різноманітні посади, в тому числі й керівні, викликають у військкомати для того, щоб вони виконали свій конституційний обов’язок, тобто встали на захист Батьківщини. Тому багато людей отримають повістки і повинні будуть визначитися із подальшим проходженням служби у війську, – сказав Олександр Поронюк.
Він нагадав, що Верховна Рада повернула призов у Збройні сили України.
Зважаючи на це, військові комісаріати працюють у посиленому режимі і відправляють повістки юнакам віком 18-25 років.
-Молоді люди повинні прийти у комісаріати, щоб повідомити, чи вони будуть служити. Можливо, дехто з них має підставу для відтермінування служби у армії або причини, аби не служити у Збройних силах. Однак все одно дуже велика кількість людей повинна пройти через комісаріати, військово-лікарські комісії тощо. У ЗСУ повинні знати, скільки людей зможуть мобілізувати до війська при необхідності. Тобто не всі, хто отримають повістки, обов’язково підуть захищати Батьківщину, – сказав керівник Регіонального медіа-центру МОУ.
Нагадаємо, на Львівщині триває мобілізація за власним бажанням – у області формують третій батальйон територіальної оборони, чоловіки віком від 18 до 40 років можуть почати повноцінну службу в армії.

Оставить свой комментарий: