В Яворівському парку розробили нові екскурсії

logo
В Яворівському парку розробили нові екскурсії - главная фотография

Фахівці Яворівського національного природного парку розробили для поціновувачів краси розточанського краю нові тематичні екскурсії, які повинні зацікавити відвідувачів різного віку, професій чи інтересів.
Про це повідомила  провідний фахівець з екоосвіти Яворівського національного природного парку Світлана Плесак.
Екскурсії розділені за специфікою на окремі групи: науково-пізнавальні, природничо-меморіальні, військово-історичні, історико-краєзнавчі та етнографічні.
Група науково-пізнавальних екскурсій розкриє «Світ орхідей Яворівського НПП», «Рідкісні рослини Розточчя», «Лікарські рослини Розточчя», «Орнітофауна каскаду ставів верхньої течії русла р. Верещиці», «До бджіл за здоров’ям», «Дендрарій Яворівського НПП», «Еколого-просвітницький центр Яворівського НПП».
Поціновувачі природничо-меморіальних місць зможуть побувати на екскурсії «Сакральні об’єкти Янова», «Стежка Івана Франка», «Вікові дерева», «Крехівські святині», «Страдч – Чорні озера», «Голуби», «Верещиця», «Лелехівка».
Для шанувальників військово-історичних подій розроблені екскурсії «Яворівський військовий полігон: минуле та сучасність», «Розточчя – арена національно визвольних змагань», «Музей історичних знахідок».
У групі історико-краєзнавчих екскурсій підібрані теми: «Шляхами Розточчя: від Янова до Крехова (музей під відкритим небом)», «Головним Європейським вододілом». Любителі етнографії зможуть відвідати «Музей старожитностей» в «Оселі Розточчя» та «Музей художніх ремесел Яворівщини», а також побувати на майстер-класі з розпису Яворівської іграшки, створення ляльки-мотанки чи плетіння з рогози.
Охочим до активного відпочинку пропонуються веломандрівки або поїздки верхи лісовою стежиною на незвичних конях – нащадках диких коней тарпанів, які з 2009 року оселились у Яворівському національному парку.

Оставить свой комментарий: