У Львові знизився рівень захворюваності на інфаркт міокарда

logo
У Львові знизився рівень захворюваності на інфаркт міокарда - главная фотография

У Львові завдяки інформаційно-профілактичним компаніям зафіксовано зниження рівня захворюваності на інфаркт міокарда: минулого року захворіло на 183 львів’янина менше, ніж у 2009 році.
Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.
За словами Зуба, за останні роки вдалося досягнути зниження рівня захворюваності на інфаркт міокарда з 959 випадків у 2009 році до 776 у 2013 році.
Він зазначив, що впродовж останніх років спостерігається невелика позитивна динаміка й захворювання на інсульт: у 2009 році зареєстрували 892 інсультів, а минулого року – 824 випадки.
«Померло від інсульту у 2009 році – 416 осіб, минулого року – 382 чоловіки », – додав  Зуб.
За його словами, від інфаркту міокарда у 2009 році померло 215 чоловік, минулого року – 189 осіб. «Рівень смертності залишається відносно високим», – додав Зуб.
За його словами, у великих містах ризик виникнення інфаркту та інсульту набагато вищий, ніж у сільських територіях чи невеличких містах. «Це зумовлено способом життя – психоемоційні стреси, нервові навантаження, гіподинамія, шкідливі звичкі – переїдання, куріння, вживання алкоголю, надмірне вживання кухонної солі», – додав Володимир Зуб.
За статистикою, понад 50 % всіх випадків смерті від серцево-судинних захворювань в Україні припадає на артеріальну гіпертонію, а точніше, на її ускладнення: насамперед це – інфаркт міокарда та інсульт. У місті Львові щороку помирає від інфакту міокарда близько 190 львів’ян, а від інсульту – 390 осіб. У Львові від підвищеного тиску страждають більше 30% осіб від усього населення.

Оставить свой комментарий: