Суд може не заборонити масові заходи 9 травня у Львові

logo
Суд може не заборонити масові заходи 9 травня у Львові - главная фотография

Львівський окружний адміністративний суд розглядає позов Львівської міськради щодо заборони масових заходів.
Веде засідання колегія з трьох суддів.
Наразі судді не бачать достатніх аргументів для заборони масових заходів. Зокрема, один з суддів запитав, чому позов так пізно подано і чому мерія хоче перекласти відповідальність на суд.
У роботі суду було оголошено перерву, оскільки суд забажав почути точну кількість викраденої з райвідділків зброї у ніч з 18 на 19 лютого, яка, на думку позивачів, може бути використана для провокацій під час завтрашніх акцій.  
Нагадаємо, що Львівська міська рада подала до суду позов про заборону проведення у Львові масових заходів 9 травня.
Як повідомлялось, за прогнозами СБУ, 9 травня провокації можуть бути у Донецькій і Львівській областях.
У Львівській міськраді наразі є дві заявки на проведення масових заходів у місті 9 травня: від організації ветеранів про те, що 300 людей покладатимуть квіти на Марсовому полі і Пагорбі Слави та громадської організації «Ідея нації» – про проведення акції «Знищ колорадського жука».
Як писав «Вголос», торік Львівський окружний адміністративний суд за позовом Львівської міськради прийняв рішення заборонити проведення акцій 9 травня у Львові, окрім тих, що передбачені як офіційні заходи.
Попри це рішення на Пагорбі слави представники лівих сил проводили заходи і навіть розгорнули плакати «Геть москальські окупанти» та «Геть вбивці».
Цього ж року 9 травня представники комуністичної партії та ветерани Львова обіцяють прийти на Пагорб слави та Марсове поле із червоними прапорами та георгіївськими стрічками. Щоправда – кожен окремо.

Оставить свой комментарий: