До Львова ринули інвестори зі Сходу і Криму

logo
До Львова ринули інвестори зі Сходу і Криму - главная фотография

Львів, попри складну політичну ситуації в Україні, не має проблем з інвесторами, в місті навіть почали відновлювати заморожені під час економічної кризи у 2008 році проекти.
Про це сьогодні під час брифінгу повідомив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Сергій Краль.
-Ми бачимо тенденцію, що Львів почали досить активно розглядати для інвестування компанії зі сходу України, зокрема з Харкова, Кривого Рогу, були компанії також з Криму, які патріотично налаштовані і які не захотіли працювати під окупаційним режимом самопроголошеної влади, – розповів Сергій Кіраль.
До прикладу, на сьогодні в міській раді запланована зустріч з інвестором з Харкова, який має наміри будувати у Львові великий завод приладобудування.
Про те, що інвестори не тікають з міста, а навпаки вкладають кошти, свідчить і тенденція відновлення проектів, які кілька років назад були законсервованими.
-Відновилось будівництво торгово-розважального центру «Львів»,  будівництво торгово-розважального центру «Леополіс», а також будівництво кількох офісних центрів. Дуже потішна тенденція, що ті проекти, які були заморожені у 2007-2008 роках,  зараз на 80% відновлюються і в цьому і в наступному році планується завершення цих об’єктів. Це сотні мільйонів доларів інвестицій, – наголосив Сергій Краль.
В міській раді також сподіваються, що увагу потенційних інвесторів приверне індустріальний парк «Рясне-2», зведення якого може розпочатись вже цього року.
Нагадаємо, цьогоріч Львів очолив Рейтинг інвестиційної привабливості регіонів. За версією Держінвестпроекту місто визнали найбільш сприятливим для ведення бізнесу та капіталовкладень. Торік першість була у Харкова, Львів займав другу сходинку.
-Розглядались жорсткі і м’які критерії. До м’яких належать діловий клімат, правила та процедури, відкритість влади, успішний досвід. За цими критеріями ми, як і минулого так і цього року є номер один в Україні. За жорсткими факторами, такими як природні і трудові ресурси, інноваційний потенціал, географічне розташування, споживчий сегмент, бізнес-сегмент, інфраструктура, ми увійшли в топ чотири, – розповів Кіраль.
Він додав, що Львів з-поміж інших міст вирізняє ще один критерій – безпека.

Оставить свой комментарий: