Запорожские активисты Майдана не будут проводить массовые акции 9 мая

logo
Запорожские активисты Майдана не будут проводить массовые акции 9 мая  - главная фотография

Запорожские активисты Майдана не будут проводить массовые акции 9 мая
По имеющейся, у организаторов запорожского Майдана, оперативной информации, в праздничный день 9 мая в Запорожье и области планируются провокационные и террористические мероприятия под руководством деструктивных сил РФ и коллаборационистов.
В связи с этим активисты решили отказаться от проведения любых публичных мероприятий в этот день.
Обращение отправили главе облгосадминистрации, прокурору Запорожской области, начальнику ГУМВД Украины в Запорожской области и начальнику СБУ в области.
«ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
щодо відзначення 9 травня в Запоріжжі та Запорізькій області
 
Ми, патріотичні сили Запоріжжя, звертаємося до органів державної влади, керівників силових відомств та всіх громадян Запоріжжя та Запорізької області!
У зв’язку з важкою політичною ситуацією в країні, яку створюють російські спецслужби за підтримки проплаченої ними “п’ятої колони” з числа місцевих сепаратистів, і наявною у нас оперативною інформацією, в святковий день 9 травня в Запоріжжі та області плануються провокаційні і терористичні заходи під керівництвом деструктивних сил РФ і колаборантів.
Через це ми вирішили відмовитися від проведення будь-яких публічних заходів в цей день.
Ми пишаємося мужністю і відвагою наших дідів та прадідів, які віддали все заради перемоги над нацизмом та фашизмом. В цей день ми віддамо шану нашим близьким та рідним — тим, хто ще залишився в живих і відвідаємо могили наших пращурів, які своєю кров’ю розплатилися за мирне небо над головою і нашу свободу. І ми не хочемо бачити   політичних спекуляцій і провокацій в цей святий день.
Якщо ж місцеві політики, почепив георгієвську стрічку хочуть отримати високі політичні рейтинги серед ошуканих ветеранів — це їх мораль і Бог їм суддя. Бо, на нашу думку, через відверто загарбницьку і імперську політику Путіна символ Перемоги вже перетворили у символ неофашизму, неосталінізму та шовінізму.
Сьогодні георгіївські стрічки одягають проплачені бойовики, які нападають на мирних патріотів з українськими прапорами, сьогодні люди з цими стрічками збивають наші вертольоти, вбивають українських військових і цивільних, грабують і займаються мародерством на території нашої держави.
Через дії Кремля георгіївська стрічка перетворилася на нацистську свастику, а дії шовіністів повністю повторюють початок Третього рейху у Німеччині.  Ці люди морально спотворили символіку Перемоги і, займаючись спекуляціями на цьому святі, вони ставлять нас перед вибором. Якщо у патріота України в руках державний прапор, то він фашист, якщо ж у колаборанта георгіївська стрічка і готовність продати свою Батьківщину, то він “патріот”.  Хто дав їм на це право? Чому полковник ФСБ вирішує долю 47-ми мільйонів громадян і замінює поняття “патріот” та “фашист”? Відповідь очевидна.
Виходячи з вищезазначеного ми відповідально заявляємо, що не будемо проводити 9 травня жодних публічних акцій. Всі наші заходи  – це особисті молитви і шаноблива пам’ять за загиблими дідами, прадідами та тими патріотами, які і зараз продовжують гинути за незалежність нашої країни і нашу з Вами свободу.
Тому всі, хто від нашого імені буде організовувати будь-які акції в Запоріжжі і області — це провокатори. Закликаємо правоохоронні органи поводитись з ними так, як цього вимагає закон і суспільна мораль — як з бандитами та терористами. І відповідальність за підтримку правопорядку лягає на правоохоронні органи.
Разом з тим закликаємо всіх мешканців міста бути готовими у разі необхідності  стати на захист рідного міста, єдності та цілісності України. Бо як наші діди та прадіди змогли перемогти нацистський режим Гітлера, так і ми зможемо подолати фашистсі наміри Путіна!
Звернення підписали:
Голова організації “Українська Справа” (Ігор Артюшенко)
Рух “Запорожье против беспредела” (Ірина Лєх, Олена Єрьоменко, Таісія Мельниченко)
Запорізьке відділення ГО “Самооборона Майдану” (Дмитро Харьков)
Запорізьке відділення “Правого Сектору” (Андрій Чечель)
ГО “Запорізький Автомайдан” (Ігор Лукашенко)
Запорізьке відділення ВМГО “Європейська молодь України” (Катерина Коротченко)
ГО “Жіноча Сотня Запоріжжя” (Інна Чельцова)».

Оставить свой комментарий: