Порядок 9 травня у Львові охоронятимуть МВС, СБУ та Самооборона

logo
Порядок 9 травня у Львові охоронятимуть МВС, СБУ та Самооборона - главная фотография

На травневі свята Народна Самооборона Львівщини охоронятиме громадський порядок у регіоні за планом, напрацьованим разом із управліннями міліції та Служби безпеки України.
Про це повідомив координатор Самооборони на Львівщині Валерій Веремчук під час прес-конференції сьогодні.
Валерій Веремчук зазначив, що конфліктні ситуації у Львові можуть виникнути 9 травня, оскільки про проведення заходів 1 та 2 травня не заявила жодна організація.
-Ми координуємо свої зусилля по охороні громадського порядку із силовими структурами. До прикладу, в неділю, під час Маршу вишиванок у Львові було залучено близько 200 добровольців Самооборони. На 9 травня ми збільшимо свою чисельність для того, щоб допомогти правоохоронним структурам не допустити втілення російського сценарію в нашому місті, – сказав координатор Самооборони на Львівщині.
Він додав, що план з охорони громадського порядку у Львові під час Маршу вишиванок розробляли ГУ МВС у Львівській області, управління Служби безпеки України та активісти Народної Самооборони. Подібний план буде складено на 9 травня, а його деталі будуть відомі ближче до цієї дати.
-Ми допомагаємо правоохоронним структурам. До прикладу, завтра у нас буде певний тренінг, вишкіл, де ми напрацьовуватимо спільні з правоохоронцями дії під час можливих сценаріїв, – розповів Валерій Веремчук.
В свою чергу представник Самооборони територіальної громади Рівненщини Ігор Федетчак розповів, що у Рівному провокацій чекають «на кожне свято», але завдяки активній співпраці Самооборони із Автомайданом, Службою безпеки та міліцією, на даний момент у місті вдається забезпечити порядок.
Представник ГО «Самооборона Закарпаття» Ігор Лихтей зазначив, що Закарпаття – багатонаціональний регіон, тому розпалити конфлікти там легше, ніж у будь-якій іншій області Західної України. Він розповів, що від 1 травня в регіоні розпочнеться своєрідна спецоперація громадських активістів та силових структур, яка має на меті запобігти можливим конфліктам під час «травневих» свят. Ігор Лихтей повідомив, що вже є інформація про проведення заходів 1 та 9 травня, тому Самооборона та силові структури працюватимуть в особливому режимі.

Оставить свой комментарий: