Львів’ян закликають бойкотувати підвищення ціни на проїзд

logo
Львів’ян закликають бойкотувати підвищення ціни на проїзд - главная фотография

Громадські активісти закликають львів’ян не платити перевізникам з 1 травня по 3 грн. за проїзд в громадському транспорті. Під час сьогоднішньої прес-конференції активісти заявили, що в міській раді провернули аферу, яку мешканці міста повинні бойкотувати.
Громадські слухання щодо підвищення вартості проїзду в міській раді проводили двічі. І першого, і другого разу львів’яни категорично відмовились платити перевізникам  більше. Втім, як зазначив громадський активіст Костянтин Шуляк, міську владу це не зупинило. Попри те, що питання про підвищення тарифу в порядку денному засідання виконавчого комітету не було, рішення прийняли з голосу.
«Як могли прийняти таке рішення, коли в порядку денному і на офіційний інтернет-сторінці про те, що розглядатимуть це питання не було і натяку. Яким чином громада мала бути в курсі», – зазначив активіст.
-Треба протестувати, не платити за перевезення, вимагати скасування цього аферичного рішення, – заявив правозахисник Віталій Сергатюк.
Активісти впевнені, міська влада, зважаючи на політичні події в країні, не мала б приймати таке рішення і розхитувати ситуацію у Львові.
-В мене складається враження, що наша міська адміністрація – це окупаційна адміністрація, яка працює в парі із окупантами, які намагається дестабілізувати ситуацію на Сході. Там це вдається з допомогою зброї, у Львові дестабілізацію  намагається зробити наша влада, яка вдягає вишиванки, ходить під синьо-жовтими прапорами, але робить не менш агресивні речі, аніж окупанти, – заявив Сергатюк.
Нагадаємо, вчора виконавчий комітет Львівської міськради підняв тариф на проїзд у громадському автотранспорті Львова до 3 гривень з 1 травня. А вже після цього вирішив замовити його розрахунок в аудиторської компанії.
Свою позицію перевізники аргументують тим, що вартість пального зросла на 80%. 1 лютого 2011 року тариф у 2 гривні затвердили, коли літр палива коштував 7,35 грн.  Тригривневий тариф розрахували за ціною бензину 11,7 гривень, тоді як сьогодні, жаліються перевізники, пальне вже коштує більше 14 гривень. Крім того, мінімальна заробітна плата зросла на 82%, подорожчав і ремонт автобусів.
Нагадаємо, рішення виконкому про підвищення ціни проїзду у Львові оскаржать у суді.

Оставить свой комментарий: