У Львові організовано відсвяткували обливаний понеділок

logo
У Львові організовано відсвяткували обливаний понеділок - главная фотография

Традиційно у перший понеділок після Великодня у Львові відзначають обливаний понеділок. Цього разу святкування організували у вигляді фестивалю, створивши зону для обливання на площі Ринок перед Львівською міською радою.
Святкування на площі Ринок розпочалося о 12:00. Там обладнали спеціальні точки доступу до води, бажаючі мають змогу на місці придбати водні пістолети. Волонтери роздали спеціальні шапочки для душу.
В зоні для обливання зібралося декілька десятків людей, які активно обливалися. Переважно йдеться про молодих хлопців, хоча серед активних учасників обливання є й дівчата. Більшість із них прийшла із своїми пляшками, які на місці й наповнювали.
Саме дійство викликало чимале зацікавлення з боку львів’ян і гостей міста, які спостерігали за ним з тротуару площі Ринок. Тротуари оголошені «сухою зоною», однак і там людей іноді обливають із трамваїв.
Нагадаємо, що цього року у Львові святкування Обливаного понеділка організували саме у такому форматі для того, щоб уникнути масових порушень громадського порядку.

Оставить свой комментарий: