Вулицю Гвардійську у Львові перейменують на Героїв Майдану

logo
Вулицю Гвардійську у Львові перейменують на Героїв Майдану - главная фотография


У Львові вулицю Гвардійську перейменують на Героїв Майдану. Це визначило опитування серед мешканців міста, яке проводила Львівська міська рада на своєму сайті. За те, аби дати нову назву саме вулиці Гвардійській, проголосувало 67% львів’ян. Загалом свою позицію висловили понад 3300 осіб. Аналогічне опитування проводилось також на Facebook, за його результатами також лідирує Гвардійська.
Серед інших «претендентів» на нове ім`я були також вулиці Чернівецька та Університетська, проте вони зібрали значно менше голосів – 18,4 та 14,7% відповідно.
Цікаво, що перейменування саме Гвардійської порівняно із двома іншими вулицями викличе найбільше незручностей, пов`язаних із зміною документації, адже на Чернівецькій житлових приміщень взагалі немає, а на Університетській розташовується лише одна будівля – головний корпус ЛНУ ім. Івана Франка.
Втім, судячи із коментарів до опитування на Facebook щодо перейменування вулиць, львів`яни сприйняли таку ідею доволі неоднозначно.
Офіційно Гвардійську зможуть перейменувати лише після затвердження відповідного рішення депутатами міської ради.
Нагадаємо, що раніше студенти Львова пропонували перейменувати у «площу Небесної сотні» площу Митну, проте міська рада все ж вирішила вибрати для цієї мети інші вулиці міста.

Оставить свой комментарий: