У Львові стартувала акція зі збереження первоцвітів

logo
У Львові стартувала акція зі збереження первоцвітів - главная фотография

24 березня у Львові стартує акція «Первоцвіти просять захисту», яка триватиме до 30 квітня. Організаторами акції виступили управління екології та благоустрою департаменту містобудування, управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Львівський міський дитячий еколого-натуралістичним центр.
Як зазначають організатори, мета акції – привернути увагу до проблеми збереження та охорони ранньоквітучих рослин.
Основними завданнями акції є: виховання бережливого ставлення до весняних квітів; ознайомлення з рослинами, занесеними до Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин; формування у підростаючого покоління природоохоронних навичок; розвиток елементів та понять екологічної культури.
До участі у конкурсах запрошують колективи загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів м. Львова, а також окремі школярі. Конкурс складатиметься з двох категорій: плакат «Збережемо первоцвіт» для дітей молодшого віку та агітаційна листівка для старшокласників.
Термін подання робіт – до 30 квітня 2014 року включно за адресою: м. Львів, вул. Кубанська, 12, Львівський міський дитячий еколого-натуралістичним центр.
Переможці конкурсів отримають від організаторів дипломами та призи.

Оставить свой комментарий: