Площу Міцкевича планують звільнити від стихійного паркування

logo
Площу Міцкевича планують звільнити від стихійного паркування - главная фотография

У понеділок, 17 березня, на громадських слуханнях було розглянуто питання про звільнення площі Міцкевича від стихійного паркування і влаштування пішохідної зони біля Будинку книги з доступом до пам`ятника Міцкевичу. Попри значну кількість запитань від мешканців, проект отримав загальне схвалення. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.
-Одна з найгарніших площ Європи зараз виконує функцію паркування автомобілів, тобто приблизно 50 автомобілів за добу весь день використовують її з цією метою. Ми зовсім не бачимо тут пішоходів. Та й громадський транспорт не користується пріоритетом. Ми можемо вирівняти деформований громадський простір цієї площі на користь усіх мешканців, уникаючи при цьому захаращення припаркованим приватним автотранспортом, – зазначив під час слухання заступник голови робочої групи з питань впорядкування транспортного руху і паркування в центральній частині Львова Олег Шмід.
Нагадаємо, що один із варіантів реорганізації площі Міцкевича пропонується державним підприємством «Містопроект», яке виконувало на замовлення міської ради зміни до «Схеми організації дорожнього і пішохідного руху в центральній частині Львова з організацією пішохідної зони». Цей варіант пропонує організувати автомобільний рух у дві сторони по одній стороні площі Міцкевича – перед пам`ятником, використовуючи для цього три смуги. На відрізку від вулиці Коперника до Оперного театру організація дорожнього руху змін не зазнає. Для того, щоб частково зберегти площу Міцкевича для паркування, пропонується зробити закриту паркувальну зону на 26 паркувальних місць, а на місці стоянки автомашин, яка зараз стихійно сформувалася на площі біля Будинку книги, планується влаштувати пішохідну зону з доступом до пам`ятника Міцкевичу.
Наступний етап внесення змін до проекту – це винесення їх на розгляд сесії Львівської міської ради.

Оставить свой комментарий: