У Львові рік Тараса Шевченка відкриють на одноіменному проспекті

logo
У Львові рік Тараса Шевченка відкриють на одноіменному проспекті  - главная фотография

У неділю, 9 березня, о 12:30 на проспекті Т. Шевченка поблизу Української книгарні наукового Товариства імені Тараса Шевченка пройде загальноміська акція «Відкриття року Т.Г.Шевченка у м. Львові». Про це повідомили у прес-службі міськраді. Розпочнеться рік Шевченка з відкриття символічної таблички «Проспект академіка Тараса Шевченка».
Така ідея полягає у тому, щоб розширити стереотипне сприйняття Шевченка, як кріпака, селянина і нагадати, що він був визнаним генієм у малярстві та мав звання академіка Петербурзької Академії мистецтв. Ця табличка є символічним культурним актом і не означає перейменування проспекту, - зазначили організатори.
Від книгарні НТШ розпочнеться живий ланцюг, по якому учні львівських шкіл передадуть «Кобзар» від «Проспекту академіка Тараса Шевченка» до його пам’ятника на проспекті Свободи. Окрім цього, 9 березня біля пам’ятника Т. Шевченка проведуть акцію «Читаймо Шевченка разом», зачитають твори Кобзаря на різних мовах світу та покажуть  мультфільм «Суперкнига».
Нагадаємо, що урочисті заходи присвячені 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка об’єднані у проект «Шевченко Real» та триватимуть до кінця року і включатимуть різні події у всіх районах міста.

Оставить свой комментарий: