До лікарень Львівщини звернулося більше 200 постраждалих на Майдані

logo
До лікарень Львівщини звернулося більше 200 постраждалих на Майдані  - главная фотография

На стаціонарному лікуванні в медичних закладах Львівської області зараз перебуває 146 осіб, які отримали травми під час Революції Гідності (як називають зимові події в Україні журналісти); 76 осіб уже виписані з лікувальних закладів. Таку оперативну інформацію станом на 19:00 журналісти отримали від прес-служби Львівської облради.
Постраждалі звернулися за допомогою до таких лікувальних закладів області:
Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної ради м. Львова –  75 осіб. З них 36 осіб уже виписані, 39 осіб перебуває на стаціонарному лікуванні;
8-ої міської клінічної лікарні м. Львова – 38 осіб. З них 17 осіб уже виписані, 21 особа перебуває на стаціонарному лікуванні ;
Львівської обласної клінічної лікарні – 11 осіб, які зараз перебувають на лікуванні;
Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи звернулося 13 осіб, з них 11 осіб перебуває на лікуванні.
Зверталися за допомогою постраждалі також у районні та міські лікарні області. Зокрема, у Самбірській центральній районні лікарні із 15 постраждалих, які зверталися за допомогою, зараз перебуває на лікуванні  9 осіб; у Стрийській центральній районній лікарні на лікуванні перебуває  7 постраждалих; у Трускавецькій міській лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 21 постраждалий.
Загалом  до лікувальних закладів Львівської області за медичною допомогою звернувся 241 постраждалий під час Революції Гідності.

Оставить свой комментарий: